Sertleşme sorunu yaşayan erkekler için son ve kesin çare olarak günümüzde yaygın şekilde gerçekleştirilen Mutluluk Çubuğu ameliyatı, erkeklerin hayatı boyunca sağlıklı şekilde cinsel birleşme yaşama fırsatını sunmaktadır. Özellikle günümüz teknolojisinin gelişmesi sayesinde farklı özelliklere sahip protez ürünler bulunmaktadır. Üstelik üretici firmalar bünyesinde hayat boyu kullanım garantisi verilen bu penis protezler sayesinde, hem hasta hem de partner zevk alma şansını elde edebilmektedir. Gerçekleştirilecek olan sağlıklı ve profesyonel bir cerrahi müdahale sonrası, Mutluluk Çubuğu üstelik penis içerisinde herhangi bir şekilde görülmez ve anlaşılmaz. Bu da çiftlerin rahatlıkla bir araya gelmesine ve birliktelik yaşamasına olanak tanır. Özgüveni arttıran, ereksiyon problemlerine tamamen çare öğreten bu operasyon, geri dönüş olmayan bir ameliyat olduğundan dolayı; mutlaka doktor ve hasta bu konu detaylı bir şekilde konuşmalı ve operasyon buna göre gerçekleştirilmelidir.

Mutluluk Çubuğu ameliyatında dikkat edilmesi gerekenler

Öncelikle Mutluluk Çubuğu ameliyatı adına hastanın yapacağı seçimler büyük bir önem taşır. Yani uzman bir ürolog, doğru teknolojik cihaz ve aparatları altında hazırlanmış penis protezi; kaliteli bir sağlık merkezi mutlaka en iyi seçim ile tercih edilmelidir. Bu sayede hasta yaşadığı sertleşme sorununun kısa süre içerisinde çözüme kavuşmasına olanak tanır. Alanında büyük bir tecrübe sahibi olmuş bir ürolog sayesinde, Mutluluk Çubuğu ameliyatı ilk seferde olumlu sonuç verecektir. Günümüzde %90 oranında yanıt veren ve ereksiyon sorunu yaşayan hastaların yeniden cinsel hayatına kavuşmasına tanıyan veren bu operasyon, aynı zamanda meni boşalması yaşandığından dolayı çocuk sahibi olma imkanın da sunmaktadır. Tabii mutlaka doktor ve hasta arasında yapılacak konuşmalar ve risk faktörleri de hasta tarafından dikkatle öğrenilmelidir.

Son ve kesin çare olarak Mutluluk Çubuğu ameliyatı

Öncelik olarak bir psikiyatri doktoru bünyesinde psikolojik bir tedavi altına giren sertleşme sorunu adına erkekler, daha sonra ilaç tedavisi alır. Bu şekilde bu her iki işlem gereken tedaviyi vermiyorsa o zaman son ve kesin çare Mutluluk Çubuğu ameliyatı yapılır. Bu operasyon için bir geri dönüş olmadığının tüm hastalar bilincine varmalıdır. Nitekim penis bölümün uç kısmı, tamamen boşaltıldıktan sonra titiz bir çalışma altında bulunan ürolog bünyesinde Mutluluk Çubuğu cihazı yerleştirilmektedir. Ameliyat sonrasında ise hasta bir gün içerisinde taburcu olmakta ve en fazla iki ya da üç hafta içerisinde cinsel hayatına kavuşmaktadır. Fakat hastalar eğer ameliyattan sonra bunu geri döndürmek isterlerse mümkün olmadığını bilmelidirler.

Hayat boyu cinsel yaşam için Mutluluk Çubuğu ameliyatı

Çağımızın en önemli sorunları arasında yer alan ereksiyon problemi, her geçen gün erkekler tarafından daha fazla yaşanmaya başlandı. Bu yüzden gerçekleştirilen psikolojik ve ilaç tedavisi etki yapmadığında, Mutluluk Çubuğu bir mecburiyet haline gelmektedir. Zira sağlıklı bir şekilde yeniden hem cinsel hayata kavuşmak hem de çocuk sahip olmak için bu protez ameliyatı %90 gibi önemli bir oran çerçevesinde olanak sunuyor. Daha fazla bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.